Kursiyerler Yılsonunu Geziyle Değerlendirdi Kursiyerler Yılsonunu Geziyle Değerlendirdi

15-22 Nisan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Off-Road araçlarıyla unutulmaz bir gün yaşadı.
Artvin Turizm İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Artvin Off-Road Kulübü 25 araç ile birlikte etkinlikte yer aldı. Doğaseverler eşliğinde Ardanuç Kanyonu, Adakale, Danzot, Tosunlu Yaylası, Rabat Kilisesi ve yayla yolları gezilerek unutulmaz anlar yaşandı. 
İlkbahar mevsimi ile birlikte yemyeşil doğada Off-Road araçları ile çıkan vatandaşlar mutlu bir gün geçirdi. 
3 F450 D B B F C F5 48 B C B18 C 8 B D D80 B F A F44
Artvin Off-Road Kulübü Başkanı Zafer Sinir, güzel bir gün geçirdiklerini belirterek “Turizm haftası etkinlikleri dolayısıyla Artvin Off-Road Spor kulübü olarak 25 araçla etkinliğe katılmış bulunuyoruz. Bize bu etkinlikte yer veren destek veren Artvin İl Kültür Turizm Müdürlüğüne, Ardanuç Kaymakamlığına, Ardanuç Belediye Başkanına ve mülki amirlere teşekkür ediyorum. Gezimizde eğlenceli anlar yaşayarak deneyimler elde ettik. Her birimiz doğa sevgisiyle dolu. Bizde buradaki muhteşem doğal doğayı yeniden tanımak ve keşfetmek için yollardan Off-Road araçları ile geçtik. Katılımcıların tamamı büyük keyif aldı çünkü Off-Road bambaşka bir tutku” dedi.

“Off-Road bambaşka bir tutku”
Off-Road tutkunu Uğur Yapıcı, şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe vakit geçirdiklerini belirterek “Şehrin tanıtımı ve yayları köyleri daha yakından görme imkanımız oldu. Şehrin gürültüsünden uzak doğayla iç içe güzel bir o kadar oldukça eğlenceli vakit geçirdik organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik eder devamını diliyorum” diye konuştu.

E1 B729 B C 2953 47 A8 B A D1 759 E610 D F6 F C

Editör: AYŞE ÖZDER