Bu sezonun dikkat çeken isimlerinden biri, Betül Ardıç Aykan ve Ömer Aykan'ın sahibi olduğu Doruk Organizasyon. Kına, düğün, nişan, sünnet organizasyonlarının yanı sıra, dış çekim, stüdyo çekimi, düğün davetiyesi ve düğün pastası gibi geniş yelpazede hizmetler sunan işletme, kısa sürede büyük ilgi topladı.

Doruk Organizasyon’un sahiplerinden Ömer Aykan, 12 yıldır düğün çekimi ve fotoğraf sektöründe hizmet verdiklerini ve kısa bir süre önce organizasyon dükkânlarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, “Geniş bir yelpazede hizmet sunabilmek için eşimle birlikte bu işe girdik. Yeni evlenen çiftlerimizin en mutlu günlerini en iyi kalitede hizmet sunarak kutlamak bizi de mutlu ediyor. Müşterilerimizin ileride video kayıtlarını her izlediklerinde bizi hatırlamaları paha biçilemez bir duygu. Eşimle birlikte gittiğimiz her düğünde, kendi düğünümüzü organize eder gibi büyük bir titizlikle çalışıyoruz” dedi.

Memleketi Yusufeli'nin Ersis Köyü'nü Ziyaret Etti Memleketi Yusufeli'nin Ersis Köyü'nü Ziyaret Etti

Açılışın ardından yoğun bir talep gören Doruk Organizasyon, sezon sonuna kadar çoğu günü dolu geçirdi. Ömer Aykan, “Düğüne saatler önce gelip herkes dağıldıktan sonra gitmek yorucu olsa da buna değdiğini biliyoruz. Bu büyük adımı atarken ne kadar tedirgin olsak da bunu başarmış olmak ve seneye işletmemizi daha da büyütmek birinci hedefimiz” dedi.

Doruk Organizasyon’un sunduğu hizmetlerin arasında en dikkat çekenlerden biri, ahşap oymalı nikah masası. Ömer Aykan, evlenen çiftlerin en iyisini hak ettiğini düşünerek bu hizmeti sunmak istediklerini belirtti ve bu süreçte Türkiye'de sayılı yerlerin ahşap oymalı nikah masası yaptığını öğrendiklerini ifade etderek “Bu bilgi ile 45 yıldır ahşap oyma ile uğraşan ustamızı bulup masaları yaptırdık. Bu süreç bizim için iki ay sürdü” diyen Aykan, hizmet yelpazelerini genişletebilmek adına envanterlerinin tamamını Türkiye'nin dört bir yanından topladıklarını ve bu sürecin uzun zaman aldığını belirtti.

Doruk Organizasyon, geniş hizmet yelpazesiyle Yusufeli’de yeni evlenecek çiftlere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. İşletme kına, düğün, nişan, sünnet organizasyonlarının yanı sıra, dış çekim, stüdyo çekimi, düğün davetiyesi ve düğün pastası gibi geniş yelpazede hizmetler sunuyor. Özellikle ahşap oymalı nikah masası gibi özgün hizmetleriyle fark yaratıyor ve çiftlerin en mutlu günlerini daha da özel kılıyor.

Yusufeli'deki düğün sezonunun bu yıl da canlı geçeceği şimdiden belli olurken, Doruk Organizasyon’un bu yoğun taleplere nasıl cevap vereceği merak konusu. İşletmenin sahipleri Betül Ardıç Aykan ve Ömer Aykan’ın titizlikle yürüttükleri çalışmalar, çiftlerin ve misafirlerin takdirini topluyor.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK