Başkan Demir: Türkiye’yi insansızlaştıran kafa ile Artvin’i insansızlaştıran kafa aynı kafadır Başkan Demir: Türkiye’yi insansızlaştıran kafa ile Artvin’i insansızlaştıran kafa aynı kafadır

Ardanuç Yolüstü köyünde yaşayan Bülent Gezer, arkadaşının tavsiyesi üzerine tanıştığı Özbek uyruklu Maki Abdullah Eva ile dünya evine girdi.

Ardanuç Yolüstü köyünde yaşayan Bülent Gezer bir arkadaşının eşinin tavsiyesiyle telefonda tanıştığı Özbek uyruklu maki Abdullah Eva’yla Ardanuç’ta evlendiler.

Ardanuç yol üstü köyünde oturan ve hayvancılık yapan Bülent Gezer, Bir buçuk ay önce; aynı ilçede oturan ve Özbekistanlı bir kadınla evli olan arkadaşını ziyareti esnasında arkadaşının eşi tarafından yeğenini tavsiye etmesi sonrasında telefonla tanıştığı Özbek uyruklu Maki Abdullah Eva’yla görüşmeye başladı.

Arkadaşlıklarının ilerlemesiyle evlenmeye karar veren Bülent ve Maki çifti Ardanuç’ta, Ardanuç Belediyesi Aşık Efkarı Kültür salonunda düğünlerini yaparak dünya evine girdi.

Düğünde mutlulukları gözlerinden okunan Bülent Gezer, Özbekistan uyruklu Maki ile evlenmenin verdiği mutluluğu dile getirdi.

Maki Abdullah Eva ise Türkiye’ye gelin gelmenin verdiği heyecanı paylaşarak, “Ardanuç’ta Bülent beyle evleniyorum ve mutluyum” dedi.

Ardanuç belediyesi Aşık Efkarı Kültür salonunda yapılan düğüne damadın ailesi ve arkadaşları katılırken gelinin ise yalnızca ailesi katıldı.