Borçka yolu normale dönüyor Borçka yolu normale dönüyor

Borçka’da Gündoğdu Mahallesi Muhtarı Musa Yıldırım, 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi çalışmalarını devam ettiriyor.

Doğduğu ve büyüdüğü Gündoğdu Mahallesi’ne derin bağlılık hissettiğini belirten Yıldırım, aile değerlerine vurgu yaparak evli ve 2 çocuk babası olduğunu belirtti.

Yıldırım Gündoğdu Mahallesi seçmenlerine seslenerek, “Kıymetli dostlarım, saygı değer büyüklerim. 31 Mart 2021 Mahalli İdareler seçiminde Gündoğdu Mahallemiz için adaylığımı tekrardan koymuş bulunmaktayım. Takdir görürseniz bu yarışta kimseyi kırmadan, kırılmadan tekrardan aday olduğumu sizlerin huzuruna sunmuş bulunmaktayım. Bu yarışı elbet belirleyecek olanlar sizlerin takdiri olacaktır. Sizlerin sorunlarına, sıkıntılarına ve dertlerine daha aktif bir şekilde tarafsızca kulak vereceğime hiç şüpheniz olmasın. Üstleneceğim görevin hakkını vereceğime güvenin. Sorunlarımız büyük değil, yeter ki çözüme kavuşturmak isteyelim” ifadelerini kullandı.

Musa Yıldırım’ın Aza listesinde Emine Betül Delibaş, Hüseyin Yılmaz, Mahmut Bülbül, Tevfik Yılmaz, Yunus Kahya, Tolga Aydın, Feridun Sav ve Erkan Şentürk yer alıyor.

Ayşe ÖZDER