Hakemlerin, Spor yöneticilerin, Antrenörlerin ve Gençlik Spor personelinin de gönüllü olarak katılım sağladığı bu turnuvanın tüm gelirleri, SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak.

SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (8)
Turnuva 10 Ekim Pazartesi Akşamı Hopa Kaymakamı Abdullah ARSLANTÜRK’ün destekleriyle başlanmıştı. Gençlik ve Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda açılış Maçına, Hopa Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ, Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Zafer YAZICI ‘ da katıldı. Hopa Belediye Başkanı Taner EKMEKÇİ Katılan tüm sporculara başarılar diledi.
 Hopa, Borçka Arhavi ve Kemalpaşa İlçelerinden gelen takımlardan oluşuyor.

Kurtarma çalışmaları tamamlandı Kurtarma çalışmaları tamamlandı

SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (6)

Kıyasıya mücadele içinde geçen Turnuva 16 takımdan oluşuyor. 4 gruba ayrılan takımlar, Birbirleri İle yaptıkları maçlar sonrası topladıkları puana göre grup sıralamaları belli ettiler. Her guruptan ilk iki takım çeyrek finale yükseldi. 23 Ekimde Çeyrek final yarışları yapılacak. 25 Ekim Çarşamba günü Yarı Final ve 27 Ekim Cuma Günü de Final Maçı Yapılacaktır.  Bu Maçlara Tüm halkımız davetlidir.

SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (5)
 Voleybol Turnuvası düzenlemede Spor Uzmanları Göker ALTINTAŞ, Cihat YILDIRIM ve Hopa Gençlik ve Spor Müdürlüğü çalışanları vardı. Maçı Hakemleri; Levent YAZICI, Deniz DAĞISTANLI, Fikri BERBER, Ahmet Gökçen BAĞDATLI, Özcan KARA, Evren ALPAYDIN Hep birlikte yönettiler.
Haber Merkezi

SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (7)SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (4)SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (2)SMA’lı Çocukların tedavisi için kullanılacak (1)