Gazi Ortaokulu Hafta Sonu DYK Kurs Ziyareti Gazi Ortaokulu Hafta Sonu DYK Kurs Ziyareti

Artvin'de yaşayan Neşe- Cevdet Koç çiftinin kızı Anıl Koç ile Artvin'de yaşayan Neriman- Mevlüt Yapıcı çiftinin oğlu Uğur Yapıcı bir süredir devam eden birlikteliklerini evlilikte taçlandırdılar.

Genç çift, düğün alanına alkışlar eşliğinde girerek ilk danslarını yaptı. Kendileri için hazırlanan pastayı kesen genç çift, müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendi. Genç çifti, pistte ailesi, arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. 

Düğün törenine katılan herkese teşekkür eden çiftin aileleri, “Evlatlarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm eş, dost ve akrabalarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Düğün sonrasında duygularını dile getiren Anıl ve Uğur çifti düğünlerine katılan ve katılamayan herkese çok teşekkür ettiklerini söyleyerek, “Bizleri en mutlu günümüzde onurlandıran, mutluluğumuzu paylaşan tüm dost, akrabalarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Bizim için böyle kıymetli bir anı taçlandıran, yanımızda olup mutluluğumuza ortak olan herkese çok teşekkür ederiz. “ifadelerini kullandı.

Ayşe ÖZDER