CHP Şavşat İlçe Başkanlığına Bora Öztürk'ün seçilmesi üzerine CHP Şavşat İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu, veda konuşması gerçekleştirdi.

Tellere takılan ayı kurtarıldı Tellere takılan ayı kurtarıldı

Konuşmasında 37. Olağan Şavşat İlçe Kongresinden bu güne, Partiyi ve Şavşat'ı güçlü bir şekilde temsil ettiğine inandığını ifade ederek bu süreçte yanında olan herkese teşekkür eden Kayaoğlu, "Aslonan Cumhuriyet Halk Parti'mizdir." dedi.

Kayaoğlu, yaptığı veda konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"38. Olağan Şavşat İlçe Kongremiz sonuçlanmış olup, İlçe Başkanlığı görevine Bora Öztürk seçilmiştir. Kendisini ve yönetimini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

İlçe kongremize katılan değerli misafirlerimize, kıymetli delegelerimize, üyelerimize, partililerimize çok teşekkür ederim.

37. Olağan Şavşat İlçe Kongremizden bu güne, Partimizi ve Şavşat'ımızı güçlü bir şekilde temsil ettiğime inanıyorum, Partimizde birlik ve beraberliği sağlamak en başta gelen hedefimdi, bu dönemde pek çok güzel şeye imza attık, yıllar sonra üye bazlı delege seçimini gerçekleştirdik, son Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Partimizi birinci Parti yaptık.

En başta kimi zaman ilgilenemediğim, kimi zaman vakit ayıramadığım değerli eşim Aytaç Kayaoğlu'na ve çocuklarım Oğuzhan ve Doğukan'a anlayışlarından dolayı çok çok teşekkür ederim.

Yıllarca omuz omuza çalıştığım Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma, Kadın ve Gençlik Kollarıma, üyelerimize, partililerimize, delegelerimize, meclis üyelerime, İl Genel Meclisi üyeme, Belediye Başkanıma, saygıdeğer Milletvekilimiz Uğur Bayraktutan'a ve danışmanları Çağlar Güney ve Çağlar Altun'a, İl Başkanımız Orhan Atan'a, Artvin Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanı ve İlçe Belediye Başkanlarıma ve Şavşat halkına çok teşekkür ederim.

Aslonan Cumhuriyet Halk Parti'mizdir. Partimizin bir neferi olarak partimizin güçlenmesi, birlik ve beraberlik içinde olması için elimden geleni yapmaya, 2024 yılında gerçekleşecek Belediye seçimlerinde Şavşat Belediyemizde Cumhuriyet Halk Partimizin bayrağının dalgalanmaya devam etmesi için elimden gelini yapmaya, Şavşat'ımız ve Ülkemiz için çalışmalarımı sürdürmeye devam edeceğim. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi"

Ayşe ÖZDER