Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nin genel kurulu 18 Ekim Çarşamba (Bugün) yapıldı.

Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği divanın belirlenmesinin ardından Ulu Önder Atatürk ve şehitler için 1 dakikalık Saygı duruşu ardından İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Saat 13.30’da Artvin Şehit ve Gaziler Dernek’inde başlayan kongrede başkan değişmedi ve Nilda Merve Yavuzdemir yeniden başkan seçildi.

Yavuzdemir Güven Tazeledi

Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Nilda Merve Yavuzdemir kongrede yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı;

“Ben sizin küçüğünüzüm kendimi hep öyle gördüm, sizler çok kıymetlisiniz. Değerinizi, kıymetinizi hiç kimse ödeyemez. Ben her zaman şunu söylüyorum bizim manevi desteğe ihtiyacımız var, biliyorum ki maneviyat ailelerimiz için en başta gelen bir olaydır. Artvin küçük bir yer, çok şeffaf bir şekilde yürütmeye çalıştım. Adı üstünde şehit aileleri ve gaziler derneği burası bunun bu şekilde olması çok doğru.

Yavuzdemir Güven Tazeledi (6)

Ben hepinize çok teşekkür ediyorum, burada hep birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Milliyetçi hareket partisi il başkanımız Serdar abime, esnaf sanatkarlar odası başkanı Şeref abime, muhtarlar derneği başkanımız Hasan abim ve yönetimine çok teşekkür ediyorum bugün de bizleri yalnız bırakmadılar. Size layık olabiliyorsam ne mutlu bana çok teşekkür ediyorum.”

Yavuzdemir Güven Tazeledi (3)

Artvin Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Yönetim Kurulu Listesi şu şekilde;

Yönetim:

Asil;

Nilda Merve Yavuzdemir

Begcan Köse

Hasan Karagöl

Serhat Paçacı

Tahsin Aydemir

Yedek;

Musa Yazıcı

Semiha Lenventoğlu

Hilal Altuntaş

Ayşe Cin

Çetin Öztürk

Denetleme:

Asil;

Turan Leventoğlu

Kimler Aday Adayı oldu? Kimler Aday Adayı oldu?

Ercan Ünal Kararkullukçu

Aytekin Gören

Yedek;

Ali Osman Levent

Remzi Genç

Zübeyir Leventoğlu

Haber: Ali Eray ÇELİK

Yavuzdemir Güven Tazeledi (7)

Yavuzdemir Güven Tazeledi (2)