Trabzonspor'da olağanüstü genel kurulda başkanlığa Ertuğrul Doğan seçildi Trabzonspor'da olağanüstü genel kurulda başkanlığa Ertuğrul Doğan seçildi

Artvin Hopaspor kulübünde devre arası transfer hareketliliği devam ediyor. Bu Kapsamda 5 Futbolcu Artvin Hopaspor’un kadrosuna dahil oldu.

TFF 3. Lig 3. Gurupta mücadele eden Artvin Hopaspor, devre arasında takıma forvet, solbek, kenar oyuncu ve orta saha oyuncuları transferi gerçekleştirdi.

2 yıl sözleşme imzalanan oyuncular ve saha yerleri ise şöyle açıklandı: “Takımımız Balıkesir spor dan forvet ve kanat oyuncusu Bedirhan kolkoparan ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Yomraspor’dan Sol Bek oyuncusu Halil Emre Yiğit ile 2 Yıllık sözleşme imzaladı. Belediye Derincespor’dan Sağ-Sol kenar oyuncusu Ramazan Özkabak ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalamıştır. Büyükçekmece Tepecikspor’dan Ortasaha oyuncusu Caner Solmaz ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalamıştır. Belediye Derincespor’dan Ortasaha oyuncusu Sercan Uslu ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalamıştır. Artvin Hopaspor Camiamıza hayırlı olsun.”