"Arı varsa yaşam vardır" "Arı varsa yaşam vardır"

Aksa Çoruh Elektrik müşterilerine sunduğu hizmeti geliştirmeye devam ediyor. Modern ve yenilikçi mimarisiyle dikkat çeken yeni Müşteri Hizmet Merkezi Artvin Şavşat Yeniköy Mahallesi’nde halkın hizmetine açıldı. 
Artvin, Rize, Gümüşhane, Giresun ve Trabzon’da yaklaşık 1.4 milyon aboneye elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik, yenilikçi ve modern mimarisi ile dikkat çeken yeni Müşteri Hizmet Merkezi, Artvin Şavşat Yeniköy Mahallesi’nde hizmete açıldı. 
2010 yılından bu yana Artvin’de elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Çoruh Elektrik her çalışmalarında müşterilerine ve abonelerin sağladığı hizmetin niteliğini arttırmaya devam ediyor. Bölgedeki altyapı ve üstyapı çalışmalarının yanında Artvin halkının ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlediği yeni Müşteri Hizmet Merkezi ile nitelikli, kaliteli ve daha konforlu hizmet sunabilmek adına yaygınlaşma çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.
Tüm işlemler kolay ve zahmetsizce yapılabilecek
Müşteriler Artvin’deki yeni Müşteri Hizmet Merkezinde elektrik tedariki ile ilgili tüm işlemleri kolay ve zahmetsizce yapabilecek. Artvin yeni Müşteri Hizmet Merkezi, Yeniköy Mahallesi, Yeni Cadde, No:22/D Şavşat/Artvin adresinde hafta içi 08:00- 18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.
Haber Merkezi

Editör: Editör Masası