S.S. 38 Nolu Öğrenci ve Personel Taşıma Kooperatifi, 2024 yılı genel kurulunu gerçekleştirerek yeni yönetimini belirledi. Yapılan seçimler sonucunda kooperatifin yeni başkanı Sinan Yavuzdemir oldu. Kooperatifin Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Hüseyin Altuntaş ve Mehmet Güloğlu seçildi.
Yeni başkan Sinan Yavuzdemir, genel kurul sonrası yaptığı açıklamada, yeni yönetimi ile birlikte kooperatif üyelerine daha etkin ve kaliteli hizmet sunmayı amaçladığını ifade ederek kooperatifin daha da güçlenmesi ve üyelerin memnuniyetinin artırılması için çalışacaklarını belirtti. 
Seçilmekten büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Yavuzdemir, yaptığı açıklamada, “Bu sorumluluğu devralırken, kooperatifimizin daha da ileriye gitmesi, üyelerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılaması ve hizmet kalitemizi artırarak başarı elde etmemiz için kararlıyım. Yönetim kurulumuzla birlikte, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, kooperatifimizin büyümesini ve hizmetlerimizin daha da iyileştirilmesini sağlayacak adımları atacağız.” dedi.
Gelecek dönemde, üyelerin talepleri ve beklentileri doğrultusunda hareket ederek, kooperatifi daha da güçlendireceklerinin sözünü veren Yavuzdemir, “Hep birlikte çalışarak, kooperatifimizi daha ileriye taşıyacağımıza olan inancımla, sizlere destekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Sağlıklı, başarılı ve verimli bir dönem geçirmemizi diliyorum.” şeklinde konuştu.
Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Altuntaş ve Mehmet Güloğlu da kooperatifin ileriye dönük stratejilerini belirleyerek kooperatifin hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Artvin Trabzonspor Taraftarları Başkan Kaya'yı Ziyaret Etti Artvin Trabzonspor Taraftarları Başkan Kaya'yı Ziyaret Etti

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT