Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya katılan Gençlik ve Spor Bakanı Bak, burada yaptığı konuşmada, “Unutmayalım AK Parti eser siyaseti ile belediye hizmetleri ile iktidara yürüdü.” ifadelerini kullandı.

AK Parti ve Cumhur ittifakı olarak ülkenin geleceği için Türkiye Yüzyılında kabine olarak yoğun bir çalışma içerisinde oldukları belirten Bakan Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini ifade ederek, “‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyen bir Cumhurbaşkanına sahibiz. Onla beraber yol yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

 “Artvin’de hizmetlerimiz devam edecek”

Bak, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Artvin’de yaptıkları yatırımları anlattı.

Devam eden yurt inşaatının çok kısa bir süre içinde tamamlanacağını belirten Bak, spor salonu ile ilgili çalışmaların devam ettiğini aktardı. Hopa Stadının projesi bittiğini ve iki hafta içinde onunda ihalesini yapacaklarını kaydetti.

Şehit Ailesini Ziyaret Ettiler Şehit Ailesini Ziyaret Ettiler

Bak, “Artvin’e spor tesisleri kazandırmaya devam edeceğiz. Kemalpaşa’da spor salonunun projeleri bitti. Onu da tamamlayacağız. Hizmete devam yola devam. Biz AK Parti olarak, Cumhur İttifakı olarak ülkenin büyümesi için, gelişmesi için Türkiye Yüzyılında Türkiye Yüzyılının kabinesine olarak yoğun bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz.” diye konuştu.

"Artvin’in tüm ilçelerini kazanacağız”

6 Şubat Depreminde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet dileyen Bak, “Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde konutları teslim etmeye devam ediyoruz. Sahada yoğun bir çalışma var.  Artvin’e de hizmetlere devam edeceğiz. Artvin’i turizm şehri yapmak için, geliştirmek için her türlü desteği vermeye hazırız. Dünya 5’ten büyüktür diyen bir cumhurbaşkanına sahibiz. Onla beraber yol yürümeye devam edeceğiz.  İnşallah 31 Mart’ta tüm Türkiye’de AK Belediyeciliği Cumhur İttifakının gücünü tüm Türkiye’ye göstereceğiz."  ifadelerini kullandı.

Ayşe ÖZDER

Editör: AYŞE ÖZDER