Ladin, köknar ve çam ağaçlarıyla çevrili doğasının içinde birçok kayaksevere ev sahipliği yapan Doğu Karadeniz'in önemli kış turizm merkezlerinden olan Atabarı Kayak Merkezi bu kez de piyano öğrencilerini ağırladı.

Kent merkezine 18 kilometre uzaklıktaki 2 bin rakımlı Mersivan Dağı eteklerinde piyano sesi yankılandı.

Artvin’de Piyano öğretmenliği yapan Nino Pediz, yılın farklı zamanlarında çeşitli gösteriler gerçekleştiriyor. En son alışveriş merkezinde yılbaşı etkinliği yapan Pediz, bu kez Atabarı Kayak Merkezi’nde kar etkinliği düzenledi.

İl Genel Meclisi son dönemi için toplanıyor İl Genel Meclisi son dönemi için toplanıyor

Pediz, “Öğretmenlik hayatım boyunca karda piyano gösterisini ilk defa düzenliyorum. Buraya 15 öğrencim ile gösteri yapmak için çıktık. Katlanabilir piyano ile Atabarı Kayak Merkezi’nde gösteri yaptık. Çocuklar çok eğlendi, velileri ise onlarla gurur duydu. Öğrencilerim ile gurur duyuyorum. Güzel bir deneyim edindik. Burada olan vatandaşlarda bize eşlik etti. Eşsiz manzarada unutulmaz bir an yaşadık.” dedi.

Kayakseverler bir taraftan pistin keyfini sürerken bir taraftan öğrenciler tarafından yerli ve yabancı müziklerin çalındığı piyano dinletisini dinledi.

Ayşe ÖZDER

Piyano.jpg 2

Editör: AYŞE ÖZDER