31 Mart Yerel seçim sürecinde saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren BBP Artvin belediye Başkan Adayı Atakan Özbayrak, sanayi esnafını ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar ve hayırlı kazançlar diledi.

“ARTVİN’E SAHİP ÇIKMALARI GEREKENLER NEREDE”

Yapılan ziyarette Artvin’de yıllardır yeni Sanayi Sitesi ile ilgili çözülmeyen sorunlar olduğunu dile getiren Sanayi esnafı milletvekillerinden bu sorunların neden çözülmediğini öğrenmek istiyor.

Milletvekillerinin Seçimden seçime gelip sorunlarını dinlediklerini ama bu sorunları çözüme ulaştırmadıklarını söyleyerek ne seçileni nede seçilmeyeni yanlarında göremediklerini dile getirdi.

Başkan Adayı Özbayrak’tan Sanayi Esnafına Ziyaret1-1

“KAZANANIN DA KAYBEDENİN DE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Ziyaretlerinde Artvin için hazırladığı projelerini anlatan Başkan adayı Özbayrak, sanayi esnafının sorunlarını yakından bildiğini ifade ederek sanayi esnafının beklenti ve taleplerini karşılamak için çalışacaklarını ifade etti.

Sanayi esnafının görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Özbayrak, “Belediye başkanı olarak göreve geldiğimiz zaman, sanayi esnafımızın beklentilerini karşılamak için elimizden gelen herşeyi yapacağız. dedi.

Başkan Adayı Özbayrak’tan Sanayi Esnafına Ziyaret2

Gül: Dere Mahallesi’nin çehresi değişecek Gül: Dere Mahallesi’nin çehresi değişecek

Yıllardır sanayi esnafı olan Yaşar Tosun’un tecrübelerinden faydalandığını belirten Özbayrak, “ Kazananında kaybedeninde takipçisi olacağız, Ama kazanan mutlaka Artvin olacak” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Atakan Özbayrak’a ziyaretlerinde BBP Artvin İl Başkanı Engin Şen, Merkez İlçe Başkanı Zafer Alkan ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Ayşe ÖZDER