Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim, kamu kurum ve kuruluşların yönetici ve temsilcilerini ağırlamayı sürdürüyor.

Gençlik Haftası Kutlamaları Başladı Gençlik Haftası Kutlamaları Başladı

Belediye Başkanı Ataselim geçtiğimiz günlerde; Artvin Sosyal Hizmetler İl Müdürü Şentürk Ağırbaş, DOKAP İdare Başkanlığından Başkan Yardımcısı Şeref Demir, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ve Özel Arhavi Koleji Müdürü Tuba Ayık ile belediye başkanlık makamında bir araya geldi.

Ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Ataselim ziyaretleri ve iyi dilekleri için konuklarına teşekkürlerini ifade etti.

Kurum Arhavii

Arhavi Belediye Başkanı Turgay Ataselim, gün içerisinde tebrik ziyaretleri kapsamında;

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt ve yönetim kurulunu, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Atıf Kesim ve yönetim kurulunu, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, Arhavi Gençlik Merkezi Müdürü Alper Alpata, Arhavi Çay Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ergezen, İyi Parti İlçe Başkanı Kemal Erkan ve yöneticileri, Arhavi Turzim Derneği Başkanı Refik Lakerta ve üyeleri, Ak Parti Arhavi Kadın Kolları Başkanı Serap Altunbayrak ve yönetim kurulu üyeleri ile Ak Parti İlçe Başkanı Hızır İlyas Aykut ve İl Genel Meclis Üyesi Remzi Gedik’i ve vatandaşları ağırladı.

Arhavi Belediyesi

Editör: Editör Masası