Basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Ahmet Biber, burada yaptığı açıklamada Erdem’in çalışmalarını beğendiğini ve desteklediğini kaydetti.  
Erdem’in gittiği yerde iz bıraktığını ve vatandaşların derdini anladığını belirten Biber, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Artvin’de yine CHP Belediyesi’nin kazanacağını ve buna inandığını aktardı. 
1 Nisan günü Artvin’in güzel bir sabaha uyanacağının altını çizen Biber, “Artvin’de iddialıyız. Hedefimiz 9 belediyenin tamamını almak. Zorluklar var mı? Var. Öyle kolay değil. 
Artvin’deki tüm vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum: Güzel bir Türkiye için hizmetlerin ve kaynakların yerinde kullanılması için halkımızın uyanmasını istiyorum. Kendilerine gerçekten hizmet edebilecek, kendilerinden yana olan adaylara oy vermelerini istiyorum. Yoksa gerçekten kendileri bu işin farkında vardıklarında iş işten geçmiş olacak.” şeklinde konuştu.
Erdem’e ve tüm ilçelerdeki adaylarına sahip çıkacaklarını vurgulayan Biber, şunları kaydetti:
“50 yıldır Artvin’de, Artvin sevdalısı olarak görev yapan hizmet veren bir kişi olarak seslenmek istiyorum: “Bugün küsme zamanı, darılma zamanı değil. Biz çağdaş insanlara gerçekten hakiki olarak hizmet verecek adaylarımıza sahip çıkmak istiyoruz. Artvin’de Bilgehan Erdem’e, Şavşat’ta Hakan Gazioğlu’na, Ardanuç’ta Ergül İstanbullu’ya, Yusufeli’nde Barış Demirci’ye, Borçka’da Ercan Orhan’a, Murgul’da Mehmet Yıldırım’a, Hopa’da Utku Cihan’a, Arhavi’de Vasfi Kurdoğlu’na, Kemalpaşa’da Erhan Yılmaz’a sahip çıkacağız. Çıkmak zorundayız.” 

Sıcaklıklar artmaya devam edecek Sıcaklıklar artmaya devam edecek

Ayşe ÖZDER

Editör: AYŞE ÖZDER