10-19 Mayıs Fethiye'de yapılacak olan Yıldız Erkek ve Kadınlar Türkiye Boks Şampiyonası Finallerine Arhavi’den Gençlik ve Spor İlçe müdürlüğü 5 Sporcuyla katılmak için yola çıktı.

Antrenör Yasin Özgen, erkek grubundan Özgür Kocaman 70 Kg, Yusuf Arda Küçükay 60 Kg, Üzeyir Orbay 50 Kg, Kemal Efendioğlu 48 Kg, kadınlar şampiyonasında ise Ecrin Bengü Gündoğan 75 Kg ile temsil edecek.

Arhavi’de Kitap Günleri Başladı Arhavi’de Kitap Günleri Başladı

Antrenör Özgen katılacakları Türkiye Finallerinde Artvin’i ve Arhavi’yi temsil etmek için yola çıktıklarını belirterek “Bizleri her zaman destekleyen ve uğurlayan Gençlik ve Spor İlce Müdürümüz aynı zamanda kulüp başkanımız Sayın Tanju Özkara' ya , GSB Arhavi çalışanlarına, çok kıymetli velilerimize, desteğini esirgemeyen ağabeyim Elek. Elk. Mühendisi İş Adamı Fatih Güney beyefendiye katkılarından dolayı Arhavi08 Spor Kulübü Başkanı Murat Çorbacıoğlu' Ağabeyimize her zaman maddi manevi bizleri yalnız bırakmayan kardeşim FatihAta inşaat Fatih Atabek beyefendiye ve destek veren herkese çok teşekkür ederiz.

Whatsapp Image 2024 05 10 At 09.40.17 (1)

Ayrıca tecrübeleriyle ve teknik bilgi ve destekleriyle her daim manevi destekçimiz olan Arhavi Boksunun efsaneleri Ayhan Çağ ve Hamdi Yıldırım hocalarıma şahsen ve takım adına teşekkür ediyorum. İnşallah Arhavili Sporcularımız Arhavimizi ve Artvinimizi en iyi şekilde temsil ederek, Türkiye’nin en iyi sporcularıyla karşı karşıya gelecek ve iyi sonuçlar alacağız” dedi.

Editör: Haber Merkezi