Müftü Demir’den Kadir Gecesi Mesajı Müftü Demir’den Kadir Gecesi Mesajı

31 Mart (yarın) gerçekleşecek olan yerel seçim için Cumhuriyet Halk Partisi büyük Murgul mitingi halkın yoğun ilgisi ile gerçekleşti. 

Murgul Kent Meydanında gerçekleşen mitingde vatandaşlar Cumhuriyet Halk Partisi Murgul Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım’ı yalnız bırakmayarak destek oldular. 
A B F D14 E E E8 F E 43 D5 9452 B8 D5 F0 B7 D5 F F

Kent meydanında vatandaşlara seslenen Mehmet Yıldırım, miting alanındaki yoğun destek ile birlikte katılım gösteren vatandaşlara teşekkürlerini iletti. 2014 yılında adaylığının düşmesi nedeniyle kimseye küsmediğini ve tekrardan hizmet için aday olduğunu söyleyen Yıldırım şu sözleri dile getirdi “İnsanları ayrıştırmayı istemiyorum. Belediye başkanlarının insanlar için her zaman birleştirici olması lazım. 10 yıl ben belediye başkanlığı yaptım kesinlikle insanlar beni gece birde aradı telefonlarına cevap verdim. İki de aradı telefonlarına cevap verdim sabahın dördünde aradı cevap verdim. İnsanlar telefonuna cevap vermeyen bir belediye başkanı istemiyor. 10 yıl belediye başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak tekrardan sizin karşınıza başı dik anlı açık buraya çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Eski belediye başkanlarımı buradan anıyorum hepsinin buraya eseri var. 

Mevcut belediye başkanının da tabi ki hizmetleri vardır ona da buradan teşekkür ediyorum yapmış olduğu hizmetlerden dolayı. 2014 yılında adaylığım düştü biliyorsunuz kimseye küsmedim, kimseye darılmadım. Bu ilçede Esnaf SanatkarlarKredi ve Kefalet Kooperatif başkanı olarak esnafımıza hizmet ettim. Yeri geldi Borçka’ya gittim banka olmadığı için burada. Murgul’da ki esnafı Borçka’ya mahkum ettiler. Murgul’da ki esnaf kardeşlerimizin her türlü derdine derman olmaya koşmuş bir insanım. Hiçbir zaman kimseye küsmedim. O yüzden ben Murgul’da on yıl daha sizlere hizmet etmeye devam ettim. Şimdide 2024 yerel seçimlerinde yeniden adayım ve sizden destek bekliyorum. Murgul’da ki ihtiyaçları baz alarak vatandaşların taleplerini dinleyerek projeler oluşturduk ve sizin karşınızdayız.”

Editör: AYŞE ÖZDER