Araç Takip Sistemi Uygulaması Başlattı Araç Takip Sistemi Uygulaması Başlattı

Yaz tatili döneminde çocukların hem eğlenmeleri hem de sanatsal yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla Kemalpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen bu etkinlik, çocuklar tarafından ilgiyle karşılandı.
Atölyenin ilk gününde, çocuklar birbirinden keyifli ve yaratıcı aktivitelerle dolu zaman geçirdi.
Resim ve el sanatları gibi çeşitli dallarda çalışmaların yapıldığı eğlenceli ve eğitici etkinliklerle dolu Sanat Atölyesi'nde çocuklar hem öğreniyor hem de yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendiriyor.
Atölye, yaz boyunca devam edecek ve çocukların sanatla iç içe bir tatil geçirmelerine olanak sağlayacak.
Kemalpaşa Belediye Başkanı Erhan Yılmaz, bu tür etkinliklerin çocukların kişisel gelişimine büyük katkı sağladığını belirterek, "Belediye olarak çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunacak projelere büyük önem veriyoruz. Sanat Atölyesi de bu projelerden biri. Çocuklarımızın sanatsal yeteneklerini keşfetmeleri ve tatillerini dolu dolu geçirmeleri için bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz." dedi.

kemalpaşa2
Öğretmen olduğunu anımsatan Başkan Yılmaz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: 
“Bu yaz Kemalpaşa’da bir ilki gerçekleştirerek belediyemizin bünyesinde çocuklarımız için sanat atölyeleri başlattık. Atölyelerimiz yaz boyunca sürecek. Biliyorsunuz ben bir eğitimciyim. Yıllarca çocuklarımızın eğitimine gönül verdim. Belediye başkanı olarak benim en hassam noktam eğitim konusudur. Bu nedenle Kemalpaşa’da yaz aylarında devam edecek olan çeşitli kurs faaliyetleri başlattık. Bunlardan ilki sanat atölyesi. Sağ olsun gönüllü eğitmenimiz Duygu Aysu Yılmaz bizlere çok destek veriyor. Ona sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür ediyorum. Sanat atölyemiz yaz tatilinin bitimine kadar her hafta devam edecek. Bir diğer kursumuz piyano eğitimi olacak. Bu kursa da önümüzdeki haftadan itibaren başlıyoruz. Çok sayıda kayıt aldık. Diğer kursumuz ise kano eğitimi. Yine gönüllü eğitmenlerimiz eşliğinde çocuklarımız kano eğitimi alacak. Göreve başladığımızda hemen belediyemizin kültür ve sosyal işler birimini oluşturduk ve ekibimiz bu faaliyetleri organize ediyor. Hep birlikte Kemalpaşa’da güzel işler yapmaya devam edeceğimizi düşünüyoruz.”

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT