Haftanın belirli günlerinde yaş gruplarına ayrılarak çalışmalarını sürdüren futbol okulu, geleceğin futbolcularını çıkarmak adına kolları sıvadı.

Trendyol Süper Lig'de 27. Hafta Yarın Başlayacak Trendyol Süper Lig'de 27. Hafta Yarın Başlayacak

Artvin Çaykur Rize Spor Futbol Okulu olarak yıl boyunca eğitimlere devam ederken yeni dönem kayıtlarının başladığını da duyurdu.

Yeni dönem kayıtlarının 2010-2011-2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018 doğumlu sporcuları kapsadığını söyleyen Artvin Sorumlusu Kani Kaynar, öğrencilerin rahat bir şekilde eğitim görmeleri için servis araçlarının da olduğunu belirtti.

Çocukları tablet ve telefondan uzaklaştırarak spor ile buluşturmayı hedeflediklerini anlatan Kaynar, “Artvin Çaykur Rize Spor Futbol Okulu olarak çalışmalarımız yıl boyunca devam etmektedir. Yetenekli, yeteneksiz ayrımı yapmadan bütün çocuklarımıza sporu sevdiriyor ve sporu aşılıyoruz. Minik grubumuz hariç diğer gruplarda performans gruplarımız mevcuttur. Çocuklarımızın beslenme alışkanlıklarını takip edip tablet, telefon gibi zararlı alışkanlıklardan az daha olsa uzak tutmaya çalışıyoruz. Sınırlı kontenjandan faydalanmak için sizlerde geç kalmayın” ifadelerini kullandı.

Ayla ALKAN