Ormancılara Kenevir Tanıma Eğitimi Verildi Ormancılara Kenevir Tanıma Eğitimi Verildi

Artvin Devlet Hastanesi’nde, Hemşireler Haftası dolayısıyla, Genç Sağlık Sendikası Artvin İl Başkanı Doğancan Özdemir ve sendika üyeleri tarafından hemşireler ziyaret edildi.

Hemşireliğin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Genç Sağlık Sendikası İl Başkanı Doğancan Özdemir, hemşirelerin büyük bir özveri ve fedakarlıkla işlerini yürüttüklerini ifade etti.

İnsan hayatıyla yakından ilişkili mesleklerden birinin de hemşirelik mesleği olduğunu dile getiren Özdemir, Hemşireler Haftasını kutladı.

hemşireler2

Özdemir, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Ülkemizde fedakarca çalışan, mevcut görev tanımları kapsamında neredeyse hastanede ki tüm birimlerde görev alan hakları olan malı ve Özlük Hakları almayı bir kenara bırakalım, hasta yakınları tarafından dövülen, sövülen ama yine de çocuğunu eşini ailesini bir kenara bırakıp insanlara şifa olmaya çalışan, hastanelerin beyaz meleklerinin hemşireler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Güzel bir haber de Genç Sağlık Sendikası hemşirelik komisyonu olarak mesleğin sınırlarını çizmek ve meslekte uzmanlaşmanın önünü açmak için gerekli adımları atıyoruz. İyi ki varsınız.”

hemşireler3

hemşireler4

hemşireler5

Editör: AYLA ALKAN