Proje kapsamında, fiziki eksiklikleri bulunan okullarda boyama etkinlikleriyle iyileştirme çalışmaları yapılması amaçlandı.

Yusufeli Pamukçular İlkokulu’nda gerçekleştirilen projede, okulun duvarları boyanarak öğrenciler için daha renkli ve keyifli bir eğitim ortamı oluşturuldu. 

Artvin Toplum Gönüllüleri Topluluğu Danışman Hocası Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Öztürk ve Toplum Gönüllüleri Koordinatörü Osman Karakurt, projeye destek veren tüm kurumlara teşekkür etti.

“Projemizi başarıyla tamamladık”

Artvin Çoruh Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Programı’ndan Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Öztürk, Artvin Toplum Gönüllüleri Topluluğu’nun danışman hocası olarak “Orada Bir Köy Var Uzakta” projesi kapsamında, fiziki olarak eksikleri olan okullarda iyileştirme çalışmaları yapma kararı aldıklarını açıkladı. 

Projeyi Yusufeli Pamukçular İlkokulu’nda gerçekleştirmeye karar verdiklerini belirten Öztürk, “Artvin Toplum Gönüllüleri Vakfı, Artvin ve Yusufeli Belediyesi, Artvin Çoruh Üniversitesi ile Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle projemizi başarıyla tamamladık. Projeye verdikleri destek için Artvin ve Yusufeli Belediyeleri, Artvin Çoruh Üniversitesi ve Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

“Toplumun refahını arttırmak için çalışacağız”

Artvin Barosu Olağan Genel Kurula Gidiyor Artvin Barosu Olağan Genel Kurula Gidiyor

Artvin Çoruh Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Koordinatörü Osman Karakurt, yaptığı açıklamada projenin gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkürlerini sundu. 

Proje ile birlikte çalışmanın gücünü ve toplumsal dayanışmanın önemini bir kez daha gördüklerini ifade eden Karakurt, “Topluluğumuz, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, toplumumuzun ihtiyaç duyduğu her alanda katkı sağlamaya devam edecektir. Gelecekte de benzer projelerle toplumumuzun refahını artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

I M G 1382

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT