2014 yılında doğan, ikinci sınıftan itibaren hikâye yazmaya başlayan Hopa Hüsnü Ciner İlkokulu 4-E Sınıfı minik yazarları, hikayelerini bir araya getirdikleri ikinci kitaplarını da çıkarttı.  
Hopa Hüsnü Ciner İlkokulu 4-E Sınıf Öğretmeni Şerife Tanrıkulu, yaklaşık 2 ay önce öğrencilerin yazdıkları hikayeleri bir kitapta topladıklarını ve şimdi ise ikinci kitaplarını çıkartmış olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. 

Artvin Güzel Sanatlar Lisesi Genç Yeteneklerini Arıyor Artvin Güzel Sanatlar Lisesi Genç Yeteneklerini Arıyor

yazarlar2
İlk kitabı 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depremi sonrasında bastırdıklarını ve tüm gelirin deprem bölgesine bağışlandığını aktaran Öğretmen Tanrıkulu, bastıkları ikinci kitabın da güzel bir amaca hizmet etmesini istediklerini bu sebeple tüm geliri SMA hastalarına bağışlamak üzere harekete geçtiklerini kaydetti.
Yaratıcılık sınırlarını zorlayan öğrencilerinin, güzel işler başardıklarını görmekten dolayı öğrencileriyle gurur duyduğunu ifade eden Tanrıkulu, aynı zamanda projenin gelirlerinin güzel ve faydalı bir amaca hizmet ediyor olmasından dolayı da mutluluk duyduğunu ifade etti. 
Tanrıkulu, bu tarz projelerin öğrencilere üretken, yardımsever, paylaşımcı bireyler olmaları konusuna faydalı olduğunu da ekleyerek zaman içerisinde devamının geleceğini söyledi.

yazarlar3

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT