Okulun bahçesinde düzenlenen etkinlik, öğrencilerin ve velilerin katılımıyla gerçekleşti.
Etkinlik kapsamında öğrencilere tavuk döner ve ayran ikram edildi. Öğrenciler, çeşitli etkinliklerle eğlenceli vakit geçirdi. Karaoke ses yarışması, Survivor Atatürk yarışması ve geleneksel çocuk oyunları, öğrencilerin enerjisini yükseltti. Öğrenciler, patlamış mısır eşliğinde sinema izleyerek güzel vakit geçirdi.
Okul Müdürü Oğuzhan Sürücü, dönemin son haftası olması dolayısıyla öğrencileri eğlendirmek amacıyla etkinlik düzenlediklerini ifade etti. 

kermes2
Sürücü, bu tür etkinliklerin öğrencilerin yıl boyunca süren yoğun tempolarından arınmalarına yardımcı olduğunu belirtti. Etkinlik, öğrenciler arasında büyük beğeni topladı.
Sürücü, “Sene sonundayız çocuklarımıza yönelik bazı etkinlikler düzenlemek istedik. Bir kermes düzenliyoruz. Öğrencilere tavuk döner ikramımız olacak. Kermesin yanında geleneksel çocuk yarışmaları yapıyoruz. Ses yarışması ve Survivor Atatürk yarışması yapacağız. Öğrencilerimiz sinema izlerken patlamış mısır yediler. Bu şekilde akşama kadar günü değerlendireceğiz.” şeklinde konuştu.

kermes3

kermes4

Cam teras ziyaretçilerini ağırlıyor Cam teras ziyaretçilerini ağırlıyor

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT