2012 doğumlu Onur Can Özbayrak, gösterdiği performansla Çaykur Rizespor yetkileri tarafından beğenilerek Çaykur Rizespor Akademisine seçildi. Özbayrak’ın yaşının küçük olması nedeniyle tesislerde yer alamadığı için antrenmanlarını Artvin Çaykur Rizespor Futbol Okulu ile devam ederek lig maçlarında Rizespor Akademisi formasını giyecek.

 Özbayrak’ın hiçbir antrenmanı kaçırmadığını belirten Artvin Çaykur Rizespor Futbol Okulu Antrenörü Kani Kaynar, “Onur Can Özbayrak, futbol okulumuzun 2012 doğumlu sporcusu ve yaklaşık bir hafta önce Çaykur Rizespor Akdemi’ye kazandırdık. Çok güzel çalışmalarımız, antrenmanlarımız oldu. Onur Can çok başarılı bir sporcumuz. Çok hırslı, yetenekli ve disiplinli bir sporcumuz” dedi.

Çok kısa zaman zarfında çok iyi işler başardıklarını belirten Kaynar, “Onur Can daha küçük olduğu için tesislerde ağırlayamadıkları için antrenmanlarını bizimle devam edecek ama lig müsabakalarına Çaykur Rizespor Akdemi ile devam edecek. Çok gururluyuz, onurluyuz” şeklinde konuştu.

çaykur rizespor (2)-1

“GELECEĞİN ARDA GÜLERİ OLMAK İSTİYORUM”

A Milli Kadın Voleybol Takımı, Dünya Kupası'nı da kazandı A Milli Kadın Voleybol Takımı, Dünya Kupası'nı da kazandı

Özbayrak geleceğin arda güleri olmak istediğini belirterek “Çok mutluyum seçildiğim için. Beni çağırdılar antrenmanlara katıldım. Hayalim futbolcu olmak ve bunun için çalışıyorum. İlerde Arda Güler gibi Real Madrid gibi büyük Avrupa takımlarına transfer olmak istiyorum. Burada bulunduğum için çok mutluyum ve buradan gitmek istemiyorum ama hedeflerim için gitmem gerekiyor. Kani hocama çok teşekkür ediyorum onun sayesinde Çaykur Rizespor Akademisine katıldım” şeklinde konuştu.

Ali Eray ÇELİK