Aysu Yerlikaya ve Emirhan Kılıç çifti görkemli bir törenle nişanlandı. Ailelerin ve yakın arkadaşların katılımıyla gerçekleştirilen bu özel günde çift, mutluluklarını sevdikleriyle paylaştı.
Koliva Otel’de düzenlenen nişan töreninde Aysu ve Emirhan çifti, geleneksel hediyelerin dışına çıkarak davetlilere dikkat çekici ve anlamlı bir hediye verdi.
Sevginin paylaştıkça çoğalacağını belirten çift, sokaktaki patili dostlarını unutmadıklarını ifade ederek nişanlarına katılan misafirlere kedi ve köpek maması hediye etti. 
Aysu ve Emirhan çiftinin bu duyarlı ve anlamlı hareketi birçok kişi tarafından takdirle karşılandı. Çift, evlilik yolunda attıkları bu ilk adımı, unutulmaz bir anıya dönüştürdü.
Nişan törenine katılan davetliler, çiftin bu duyarlı davranışından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Çift, yaptıkları açıklamada, topluma örnek olmak istediklerini belirterek sokaktaki hayvanların unutulmamasını istediklerini ifade etti. Çift, patili dostlarına ulaşacak her bir mamanın kendileri için çok kıymetli olduğunu belirtti.
Alışılmış hediyelerin dışına çıkarak faydalı bir şey yapmak istediklerini belirten Çift, "Nişan törenimizi özel kılmak ve aynı zamanda topluma bir katkıda bulunmak istedik. Bu yüzden misafirlerimize çiçek veya hediye yerine kedi ve köpek maması hediye ettik." dedi.

2336974A Cae6 4B0E 9E26 6D2E9Fa5446F

Motosiklet Tutkunları Adem ve Zeynep Bayrak'ı Andı Motosiklet Tutkunları Adem ve Zeynep Bayrak'ı Andı

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT