31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde Kemalpaşa’da aday çıkartan Sol Parti seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi.

Artvin ilçelerinden sadece Kemalpaşa’da aday çıkartan Sol Parti, Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Vayiç ile seçim çalışmalarına start verdi.

WhatsApp Image 2024-02-02 at 15.18.56 (1)

Kemalpaşa Cumhuriyet Meydanında seçim ofisi açılışında konuşma yapan Sol Parti İlçe Başkanı Gökhan Şimşek, oylar Sol Partiye diyerek şu sözleri dile getirdi “Bizler örnek bir kent örnek bir Kemalpaşa yaratacağız, bunun için bütün Kemalpaşa halkının katılımını sağladığı bir çalışma yürüteceğiz. Alışılmış siyaset tarzının dışında halkın özne olduğu, birlikte karar aldığı herkesin eşit temsiliyet hakkına sahip olduğu bir Kemalpaşa özlemi duyduğumuz için aday olduk. Bu güzel yolumuzda bize destek veren herkese, tüm dostlara teşekkür ediyoruz. Unutmayın ki kendimiz için hiçbir şey Kemalpaşa için her şey diyenlerin yolundan yürüyoruz. Oylar Sol partiye, oylar Harun Vayiç’e” dedi.

“Yeni Yöntem Anlayışı İle Geldik”

Uzunyalı’ya kadın eli değecek Uzunyalı’ya kadın eli değecek

Kemalpaşa Sol Parti Belediye Başkan Adayı Harun Vayiç, açılış konuşmasında “müzik seslerinin yükseldiği bir Kemalpaşa için yol çıktık” diyerek konuşmasını şu sözlerle devam ettirdi “Biz bu kentin bu sokaklarında anlı hak başı dik çocuklarıyız. Biz bu kente halkla beraber, halk için bir yönetim anlayışı ile geldik. Kadınlarımız ile gençlerimiz ile esnafımız ile köylülerimiz ile muhtarlarımız ile biz bu kentte kurmuş olduğumuz meclislerle Kemalpaşa Belediyesi yeni bir yol yeni bir yöntem anlayışı ile geldik. Sürekli olarak halkımız ile birlikte meclislerde almış olduğumuz kararların belediyede icra olarak faaliyete geçirilmesi ile yeni bir yol anlayışı ile buradayız”

“Kentimizin sokaklarında gençlerimizi kültür ile sanat ile kentin sokakların da müzik seslerinin yükseldiği bir Kemalpaşa hayali ile biz yola çıktık. Derelerimiz ile suyumuzla yaşam alanlarına sahip çıkan fikirlerimizin kentin sokaklarında yükselmesi ile birlikte biz bir yönetim anlayışı seziyoruz. Bu kentimizin sokaklarından yükselen müzik seslerinden yeni Kazım Koyunculara birlikte biz bu kente müdahale edeceğiz. Kemalpaşa halkı ile hep birlikte bu yönetime talip olduk. Kendimiz için hiçbir şey Kemalpaşa için her şey.”

Ayla ALKAN

WhatsApp Image 2024-02-02 at 15.18.56