Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Arhavi'de bulunan su sporları tesisini ziyaret ederek kano sporcularıyla bir araya geldi. Sporcuların antrenmanlarını yerinde izleyen müdürler, tesisin faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve sporcularla sohbet etti.

su sporları

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran ise, "Artvin'de sporun her dalında başarılı sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz. Su sporları tesisimiz, kano başta olmak üzere çeşitli su sporlarının yapılabildiği bir tesis. Burada sporcularımızın antrenmanlarını izlemek ve onlarla bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Sporcularımızın elde ettiği başarılar, bizleri gururlandırıyor.  Amacımız sporu tüm tabana yaymak ve gençlerimizi sporla tanıştırmak." şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 06 06 At 14.06.47

Karpuz yiyerek İsrail’e tepki gösterdiler Karpuz yiyerek İsrail’e tepki gösterdiler

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, eğitimin sporla iç içe olduğunu ve bu yüzden sportif faaliyetlere önem verdiklerini kaydederek, “Gençlerimizin sporla iç içe olmaları ve bu tür faaliyetlerle zamanlarını verimli geçirmeleri bizim için çok önemli. Su sporları gibi farklı branşlarda yeteneklerini geliştiren gençlerimizi desteklemek, onların hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlar. Bu bağlamda, Arhavi’de bulunan su sporları tesisimiz, gençlerimizin sporla buluştuğu ve kendilerini geliştirdiği önemli bir merkez. Onların eğitim hayatlarındaki gelişimlerine sporun katkısı tartışılmaz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte ortak protokollerle geleceğimizin teminatı çocuklarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz." dedi.

Editör: HİKMET BAŞAR