AÇÜ’lü öğrenciler Hatay’da miniklerin yüzünü güldürdü AÇÜ’lü öğrenciler Hatay’da miniklerin yüzünü güldürdü

Artvin Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Engin Şen, ilçelerde ve merkezde yaptıkları ziyaretlerde karşılaştıkları olumsuz hadiseler hakkında açıklamalarda bulundu.

Vatandaşların ve STK’ların yaşadıkları bölgedeki genel sorunları aktardıkları ve çözüm bekledikleri bazı kurumlardan “ artık hizmet göremezsiniz” cevabı ile karşılaştıklarını dile getirdi.

Şen, “Artvin’e ve Artvinli’lere hizmetler konusunda kolaylık yerine zorluk çıkartırsa bilsinler ki hiç birini oturdukları o koltuklarda rahat oturtturmayız” diyerek şu sözleri dile getirdi “İlçelerimizde ve merkezdeki geziler ve ziyaretlerimizde bizleri derinden üzen bazı hadiselerle karşılaştık. Vatandaşlarımız ve STK başkanlarımızca yaşadıkları bölgelerdeki genel sorunları aktardıkları ve çözüm bekledikleri bazı kurumlarca sizler artık hizmet göremezsiniz cevabı ile milletin olan devlet kapılarının yüzlerine kapandığını öğrendik. Şimdi buradan ilimizde görev yapan bölge müdürleri, Genel sekreterler, İl müdürleri ve mülki amirlere sesleniyoruz. Kim ki güç zehirlenmesi yaşarsa, devleti itibarsızlaştıracak eylemlerde bulunursa, halkımızın devletimize olan güven ve inancını zedeleyecek olursa, kim ki Artvin’e ve Artvin’liye hizmetler konusunda kolaylık yerine zorluk çıkartırsa bilsinler ki hiç birini oturdukları o koltuklarda rahat oturtturmayız. Ve ayrıca sayın vekillerimize de buradan sesleniyoruz; yüzünüzü ilimize dönün, vatandaşlarımızın, hemşerilerimizin ezilmesine veya bu tarz olaylara maruz kalmalarına müsaade etmeyin. Unutmayın ki sizleri bu aziz millet haklarını savunmanız için vekil seçti.

Hiç birimiz unutmayalım, devlet demek millet demektir. Aziz milletimizi cezalandırmaya çalışmak hiç kimsenin haddi değildir. Kim ki bu şekilde hareket eder, kendinde milleti cezalandırırız gibi talihsiz düşüncelere kapılır, her kim olursa bilmelidirler ki “ Zulüm Azrail olsa hep Hakkı tutacağım”  diyerek bütün haksızlıkların karşısında dimdik durmaya devam edeceğiz.”

Editör: Haber Merkezi