Mahalli İdareler Seçiminde ilçe ilçe gezerek partisinin adayını desteklemeleri için vatandaştan vaatlerle oy toplayan AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, Artvin’in en önemli sorunları arasında gösterilen çöp sorununun çözümü için verdiği sözleri hâlâ tutmadı.
Tüm belediyeleri almak için seçim sürecinde Artvin mesaisini arttıran Milletvekili Çelik’in seçimden sonra kente gelişleri azaltmasının gerekçelerini vatandaşlar merak ediyor.
“Seçimde istediği başarıyı elde edemediği için mi Artvin’e gelmiyor?” sorusunu akıllara getiren bu durum, vatandaşlar tarafından eleştirilere neden oluyor.
Çeşitli bakanlık görevlerinde bulunduğu ve Artvin’de yaşamadığı için seçim sürecinde seçmenin ‘ya Artvin’e uğramazsa’ kaygıları olan vatandaşlar ise Çelik’in yüzünü çoktan unuttu.
Artvin’in temel sorunlarının çözümü için ciddi vaatleri olan Çelik’in özellikle Arhavi Hopa ve Kemalpaşa’nın bulunduğu sahil şeridinde yol kenarına dökülen çöpler için 2 ay içerisinde tamamen temizleyeceğiz sözünü seçimin üstünden 4 ay geçmesine rağmen yerine getirmedi.
AK Parti belediyesine kazandırdığı Arhavi’nin sahilini cazibe merkezi haline getirme vaadi olan Çelik’in çöpleri dahi temizletemezken bunu nasıl yapacağı da merak konusu oldu.

Gelin ve Damat Pasta Yerine Döner Kesti Gelin ve Damat Pasta Yerine Döner Kesti

Editör: HİKMET BAŞAR