Bayram öncesi yoğunluk uzun tır kuyrukları oluşturdu Bayram öncesi yoğunluk uzun tır kuyrukları oluşturdu

31 Mart Pazar günü Mahalli İdareler Seçimi için tüm Türkiye’de olduğu gibi Kemalpaşa’da da seçim gerçekleşti.

Gerçekleşen seçimde sandıktan en fazla oy alarak Kemalpaşa Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanı seçilen Erhan Yılmaz, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımladı.

Kemalpaşa için çok çalışacağını ifade eden Yılmaz, gençler, kadınlar ve esnaflar ile birlikte Kemalpaşa’yı yöneteceklerini söyledi.

Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi “Teşekkürler Kemalpaşa! Hep birlikte Kemalpaşa için çok çalışacağız! Bugünden itibaren tüm ekibimizle birlikte Kemalpaşa halkının hizmetinde olmaya devam edeceğiz! Bu yola çıkarken söylediğimiz gibi Kemalpaşa’da hep birlikte yeni bir sayfa açacağız! Kemalpaşamızın sorunlarını hep birlikte çözeceğiz! Ben Erhan öğretmeniniz olarak tekrardan ifade ediyorum; bir eğitimci olarak eleştirmek ve eleştiriye açık olmak benim en büyük parolamdır! Eleştirilerle ve önerilerle Kemalpaşa’yı hep birlikte güzel noktalara taşıyacağız! Açıkladığımız projeleri adım adım gerçekleştireceğiz! Tüm inancımla hepinize sesleniyorum, Kemalpaşa’da hep birlikte çocuklarımız için yeni bir gelecek inşa edeceğiz! Kemalpaşa’yı gençlerle, kadınlarla ve esnafımızla birlikte yöneteceğiz! Hep birlikte kazandık! Hep birlikte yöneteceğiz! Kemalpaşa’da halkçılık kazandı! Kemalpaşa’da demokrasi kazandı! Kemalpaşa halkı kazandı!  Teşekkürler Kemalpaşa!”

Editör: Haber Merkezi