31 Mart Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimi tüm Türkiye’de olduğu gibi Kemalpaşa’da da seçim gerçekleşti. Kemalpaşa’da kullanılan 4.258 geçerli oyun 1.572’sini alan Cumhuriyet Halk Partisi adayı Erhan Yılmaz Kemalpaşa Belediye Başkanı seçildi. İyi Parti Belediye Başkan adayı Fatih Altunkaya ise 518 oy aldı.

İyi Parti Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Fatih Altunkaya, 31 Mart seçimleri sonrasında açıklama yaparak Kemalpaşa Belediye Başkanı seçilen Erhan Yılmaz’ı tebrik etti.

Kemalpaşa’da verilecek hizmetlere her zaman destek olacağını söyleyen Altunkaya, yapılan tüm çalışmaları yakından takip edeceğini de kaydetti. Altunkaya, “ Yoğun ve heyecan dolu bir seçim sürecini geride bıraktık. Bize olan güveniniz ve sahada verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler. Ayrıca sevgili eşim ve aileme de bu süreçteki desteği için minnettarım.

Sarp’ta bayram yoğunluğu rakamlara yansıdı Sarp’ta bayram yoğunluğu rakamlara yansıdı

Kemalpaşa için yola çıkan tüm belediye başkan adaylarına ve seçilen Kemalpaşa Belediye Başkanı Erhan Yılmaz’a teşekkürlerimi sunar, kendilerine başarılar dilerim. Kemalpaşa 2024 yerel seçimlerinde çok sesli bir ortamda örnek bir dönem geçirmiştir. Bu demokrasi ortamının sağlanması Kemalpaşa’nın ne kadar değerli olduğunun da bir kanıtıdır.  Hikayemiz henüz başlangıcında. Yapılan tüm çalışmaları yakından takip edeceğiz. Kemalpaşa için verilecek hizmetin her zaman destek olacağız. Bugün ve yarının kazanını Kemalpaşa olacak” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi