Tanır, Bursa’da ki iş yerinin adının ‘Seren’ olduğunu, Artvin’e gelince de oğlunun ve eşinin isteği üzerine yeni isimlerini ‘Serenita’ olarak belirlediklerini kaydetti.

Artvin’de hafta boyunca hava nasıl olacak?  Artvin’de hafta boyunca hava nasıl olacak? 

serenita (6)

“DAHA NE OLSUN… ÇIKSIN ÇIKSIN GELSİNLER”

Verdikleri hizmetlerden bahseden Tanır, şu ifadeleri kullandı; “Zayıflama, lazer, iğneli epilasyon, cilt bakımı, kontür makyaj, medikal el ayak bakımı, mantar tedavisi, batık tırnak bant takıyoruz, nasır olan siğil olan ayaklara işlem, sır ağda, kaş tasarımı, kaş kontür, dudak, dipliner, eyeliner yapıyoruz. Önce müşterimiz geldiği zaman bir tasarım yapıyoruz. Onun yüzüne gidebilecek renklerde; müşterinin isteğine göre kaş/ dudak çizimi yapıyoruz. Müşteri o çizimleri beğendikten sonra biz işleme başlıyoruz. Bunun gibi a’dan z’ye her şey salonumuzda mevcuttur. Bunun eğitimlerini Ankara’da Ergül Keskin hocamdan aldım. Kendisi 37 yıldır bu mesleğin içerisinde 4 ay eğitim aldım kendisinden.”

serenita (1)

 “BÜTÜN MALZEMELER MARKA VE BİRİNCİ SINIF KALİTE”

LONG-TİME-LİNER diye bir markayla Artvin’e giriş yaptıklarını ifade eden Tanır, “Bu marka Almanya’dan gelen bir markadır. İçerisinde demir oksit oranı hiç olmayan bir boya, kemoterapi gören hastalara dahi bu boya işlem yapılabiliyor. Kullandığımız cihaz çok önemli, kullandığımız cihaz yine aynı markanın cihazı. Yani microblading’te yaptığımız çizim attığımız o kalem gibi değil, nano iğnelerle işlem yapıyoruz. Kamuflaj işlerimiz var. Yanmış ya da çizilmiş zamanında herhangi bir kaza geçirmiş çok derin olmayan yara izlerini kamuflaj boylarımız var onlarla yok etmeye çalışıyoruz” dedi.

serenita (5)

“CİHAZLARIMIZ İNANILMAZ GÜZEL”

Kullandıkları cihazların güzellik salonu, büyük salonlar ve doktor kliniklerinde de kullanıldığını ifade eden Gülseren Tanır, şunları anlattı; “Ankara’da bulunduğum bir süreçte bir fuar vardı. Arkadaşımla oraya gitmiştik. Fuarda gördüm bu cihazları inanılmaz hoşuma gitti. Fakat karar veremedim alayım mı almayayım mı diye. Sonra firma sahibiyle iletişime geçtik. Bursa genelinde bu cihazları 26 kişiye vermişler. Bursa’da bunun 5-6 tanesi güzellik salonu, büyük salonlar geri kalanı doktor klinikleriydi. Hatta ben cihazları aldığım gece Bursa’da Sur Yapının içerisinde bir plastik cerrah doktor arkadaşların kliniğine bu cihazlardan kurdular. Zayıflama ve lazer cihazı. Cihazlarımız inanılmaz güzel yani klinikler doktorlar bile bunu zayıflama olarak kullanıyor kliniklerinde.”

serenita (3)

“ÜRÜNLERİMİZ KİŞİYE ÖZELDİR”

Kesinlikle eldiven ve maskesiz çalışmadıklarını ifade eden Tanır, sterilliğe çok dikkat ettiklerinin altını çizerek; “Kullandığımız bütün bölümlerdeki ürünler kişiye özeldir. Örneğin; kalıcı makyajla iğneler kişiye özel açılır ve çöpe atılır. Manikür, pedikürde veya medikal el ayak bakımında kullandığımız bütün alet edevatları diş hekimlerinin kullandığı solüsyonlarda, önce özel bir cihazım var onda kaynatıyoruz. Bir 10 dakika kaynadıktan sonra steril cihazımıza koyuyoruz. Onu da steril ettikten sonra paketlemeler yapıp sonra müşterinin önünde paketleri açıp kullanıyoruz” dedi.

İndirimlerinin olacağını ifade eden Tanır, “Arada Artvin halkına güzellikler yapacağız. İndirimlerimiz olacak” şeklinde bilgi verdi.

Ayşe ÖZDER

serenita (2)