Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyelerinin seçileceği 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri için Türkiye yarın sandığa gidiyor.

Bu kapsamda seçim yasağı başlamadan önce siyasi partiler meydanlarda son propagandalarını yapmaya tüm hızlarıyla devam ediyor.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 17.42.53

CHP Hopa Belediye Başkan adayı Utku Cihan, Hopa Kazım Koyuncu Gösteri ve Kültür Merkezi’nde belediye ve il genel meclisi üye adayları ile birlikte seçmenlere seslendi.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 17.42.54

Hopaspor 5 maç ceza aldığı rakibine konuk oluyor Hopaspor 5 maç ceza aldığı rakibine konuk oluyor

Burada konuşma yapan CHP’li Cihan, bambaşka bir Hopa için hizmete talip olduklarını kaydetti.

Cihan konuşmasında, “3 ay boyunca nereye gittiysek her zaman bizimle birlikte oldunuz. Bu yolda bizi hiç yalnız bırakmadığınız için her birinize tek tek teşekkür ediyoruz. 3 ay boyunca belediyecilik anlattık, belediyecilik konuştuk, projelerimizi anlattık bambaşka bir Hopa için yapacaklarımızı anlattık. Bize sordular en önemli 3 projeniz denir diye. En önemli 3 projemizi anlattık. Bir Hopalı mutlu çocukları anlattık, iki Hopa’nın yürekten gençlerini anlattık. Büyük Hopa’nın güçlü ve özgür kadınlarını anlattık. Biz ne anlatırsak Hopa’nın geleceği için anlattık. Bambaşka bir Hopa’yı anlattık.” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 30 At 17.42.55

CHP Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Utku Cihan’ın liyakatli, donanımlı, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ve Hopa sevdalısı olduğunu vurgulayarak katılımcılardan 31 Mart seçimlerinde destek istedi.

CHP Hopa Belediye Başkanlığı görevini tamamlayan Taner Ekmekçi ise görevi süresince alnı ak, başı dik şekilde çalıştığını belirterek, hizmet bayrağını Utku Cihan’a devretme zamanı geldiğini söyledi.

Editör: HİKMET BAŞAR