Artvin esnafları SMA hastası Deniz Bebek için bütün oldu. Bugüne kadar birçok Artvin esnafı günlük kazançlarını Deniz Bebek’e ve ailesine bağışladı. Artvin’de faaliyet gösteren Filinta Hair Artist erkek kuaförü işletme sahibi Mustafa Özdemir de SMA hastası Deniz Günay’ın durumuna kayıtsız kalmadı ve 31 Ağustos Çarşamba günü kazandıkları tüm kazançlarını Deniz Bebek’e bağışlayacaklarını ifade etti.

SMA hastası Deniz Bebek’in sağlığına kavuşabilmesi için başlatılan valilik onaylı kampanyaya destek olmak için günlük kazancını bağışlayacağını belirten Özdemir, Artvin’in Deniz Bebek için bütün olduğunu ve ellerinden gelen desteği göstermeye çalıştığını söyledi.

Damlaya damlaya deniz olacağını belirten Özdemir “minik bebeği Deniz Günay SMA Tip1 tanısı aldı. Tanı aldığı günden bu yana, valilik onaylı kampanyası, hepimizin desteğiyle güzel bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Biz de elimizden desteği göstermeye çalışıyoruz. Artvinli esnaflar olarak günlük kazançlarımızı kampanyaya bağışlıyoruz. Birimizin gücü bir şeyleri değiştirmeye yetmez belki ama hepimizin gücü Deniz’e nefes olur” dedi.

Kuduz Şüphesi Kuduz Şüphesi

Artvin’in Deniz Bebek’i sahiplendiğini belirten Özdemir “Esnaflar olsun, sayın büyüklerimiz olsun, vatandaşlarımız olsun büyük küçük demeden Deniz’e destek olmaya çalışıyor. Artvin bu anlamda çok büyük avantaj” şeklinde konuştu.

Ali Eray ÇELİK

Editör: Editör Masası