SMA Tip-1 hastası Deniz Günay’ın Valilik izni ile yardım kampanyasının başlamasıyla birlikte Artvin’in esnafları ellerinden geleni yapmaya başladı.

Friends Kafe, SMA hastası Deniz Bebek’in sağlığına kavuşabilmesi için 31 Ağustos Perşembe günü olan tüm kazancını SMA Tip-1 hastası Deniz Günay’ a bağışlayacağını duyurdu.

Kampanyaya katkıda bulunmak amacıyla, ellerinden geldiğince yardımcı olmak istediklerini ifade eden İşletme sahibi Sercan Özkan şunları söyledi,

friends (3)

“BUGÜNKÜ BÜTÜN KAZANCIMIZI BAĞIŞLAYACAĞIZ”

İşletme sahibi Özkan, “Elimizden geldiğince yardımcı olmak istedik. Bugünkü bütün kazancımızı bağışlayacağız. Bugünkü kazancımızı SMA Tip-1 hastası Deniz Günay’a bağışlayacağımızı duyan müşterilerimizin karşılığı çok güzel oluyor. Bu sebeple müşterilerimiz tarafından ilgi var diyebilirim.” şeklinde konuştu.

“DENİZ BEBEK’E İNŞALLAH BİR FAYDAMIZ DOKUNUR.”

Kafenin müşterilerinden; Mesut Can Cesur, Emral Keskin, Berika Altun ve Tijen Altun SMA Tip-1 hastası Deniz Günay’ın yardım kampanyası için burada olduklarını ifade etti. Mesut Can Cesur, “Deniz bebek’e inşallah bir faydamız dokunur” diyerek şunları söyledi; “Friends Kafe’nin Deniz Bebek’e kampanyasından dolayı buradayız. Bütün SMA hastalarına geçmiş olsun diliyoruz. Deniz bebek’e inşallah bir faydamız dokunur.”

friends (1)

“KATKIDA BULUNMAK İÇİN BURAYA GELDİK”

Kafenin müşterisi Nisa Paçacıoğulları, Deniz Bebek için elinden gelen her şeyi yaptığını ifade ederek şunları söyledi; “Bugün Friends Kafe’deyiz. Deniz Bebek’e katkıda bulunmak için buraya geldik. Ben çok yakından tanımıyorum ama her gördüğüm postunun altına yorum yapıyorum. Beğeniyorum, hikayemi atıyorum, etrafımdakilere söylüyorum, para desteğinde bulunmak isteyenler olursa İBAN gönderiyorum. Yardımda bulunmak istiyorum. Bugünde böyle kafeye geldik. Elimden gelen her şeyi yapıyorum.”

Gençlerin Deyim ve Atasözü Oyunu İlgi Gördü Gençlerin Deyim ve Atasözü Oyunu İlgi Gördü

Ayşe ÖZDER

Editör: Editör Masası