Meyve sebzeyi şimdi almayan yarın daha pahalıya alacak Meyve sebzeyi şimdi almayan yarın daha pahalıya alacak

Meşhur Ömer Aybak Adıyaman Çiğköftecisi işletmecisi Meral Taşçı, SMA Deniz Günay’ın durumuna kayıtsız kalmadı ve 29 Ağustos Salı günü kazandıkları tüm kazançlarını Deniz Bebeğe bağışlayacaklarını ifade etti.

Meral Taşçı, Oğlu Barış Taşçı ile beraber Deniz Günay ve ailesine destek vermek istediklerini belirterek “29 Ağustos Salı günü bütün kazancımızı bebeğimize bağışlayacağız. Biz bir atalım herkes bizle beraber bin adım atmış olacak. Bebeğimizi daha güzel kucaklayacağımız günlerin geleceğine inanıyorum. Bütün Artvin’in de desteklerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Artvin’in Deniz Günay için birlik olduğunu belirten Taşçı, “Artvin’de yaşayan insanlar birbirine bağlı fedakâr, hep beraber yürüyorlar. Kötü günde hep beraber olduk. Artvin’de herkesin dostu, arkadaşı, akrabası yayıldı. Şehrimi bu yönden çok seviyorum. İyi ki buradayız, iyi ki bu kadar güzel insanların içinde yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Deniz bebeğin ailesi de Ömer Aybak Adıyaman Çiğköftecisi'nin duyarlı davranışından dolayı işletme sahiplerine teşekkür etti.

Ali Eray ÇELİK