Artvin Çarşı Mahallesinde bulunan Friends Cafe de düzenlenen okey turnuvası final müsabakası ile son buldu. 42 takımdan 84 oyuncunun katıldığı turnuvanın final müsabakası Sevgi Erer Boydağ – Gülsüm Erer Kösa ile Ahmet Akan - Azad Bilge arasında oynandı. Oyunu Sevgi Erer Boydağ – Gülsüm Erer Kösa takımı kazanarak şampiyon oldu. 
Yaklaşık 13 gün süren turnuva da zevkli ve heyecanlı maçlar sonucunda birinci olan  Sevgi Erer Boydağ – Gülsüm Erer Kösa çifti duygularını şu ifadeleri kullandı, “Turnuva da birinci olmak gerçekten çok güzel bir duygu, iki hafta boyunca çok keyifli anlar yaşadık. Bize bu güzel keyifli anlar yaşatan turnuva komitesi ve Friends Cafe işletmesi sahibi Sercan Özkan’a  çok teşekkür ediyoruz.”

‘Çeyrek Altın’ Ödüllü Turnuva (1)
Turnuvayı düzenleyen Friends Cafe İşletmesinin sahibi Sercan Özkan ;  “Gerçekten çok keyif aldığımız bir turnuva oldu. Biz bu turnuvayı her yıl yapılmak üzere geleneksel hale getirmek istiyoruz. Önümüzde ki ay daha fazla katılımcı ile tekrar gerçekleştirmek istiyoruz. Kazanmaktan çok kaynaşma ve dayanışmanın ön planda olduğu bu turnuvaya öncülük eden hakemlerimiz Berke Can Kurt, Mesut can Cesur, Adil Şentürk, Orçun Koç Ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Okey turnuvasının şampiyonlarına ödülü Friends Cafe sahibi Sercan Özkan tarafından takdim edildi.

Ayşe ÖZDER

POMEM sınavına hazırlık kursu başvuruları başladı POMEM sınavına hazırlık kursu başvuruları başladı

9daffe76-5fee-455d-b2ea-8b843f201984