Artvin’de yaşamakta olan Günay ailesinin 20 aylık SMA Tip-1 hastası Deniz Günay’ın tedavisi için Alfa Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri’nden de destek geldi.
Minik Deniz’in tedavi olabilmesi için Valilik izni ile yardım kampanyası başlatıldı. Kampanyaya destek olmak amacıyla Artvin’deki işletmeler Deniz Bebek’e destek olmaya başladı. 
SMA hastası Deniz Bebek’in sağlığına kavuşabilmesi için katkıda bulunmak istediğini ifade eden Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri işletmesi yardım etmek üzere harekete geçti.
Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri işletmesinde 31 Ağustos Perşembe günü (bugün) tüm gün boyunca bilgisayarı için Bakım - Onarım - Yazılım yenileme gibi bilişim işlerini yaptırmak isteyenler tamamen ücretsiz olarak yaptırabilir. Bilişim işlerini yaptırmak isteyenlerin tek yapmaları gereken SMA Tip-1 Hastası Minik Deniz Bebek’in için Valilik onaylı hesabına gönüllerinden geçen rakam kadar yardımda bulunup, işletme sahibi Tayfun Akan’a dekontlarını atmaları yeterlidir.
“Deniz’e SMA tip-1 Mücadelesinde Umut Ol!”
Alfa Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri İşletme Sahibi Tayfun Akan, tüm müşterilerine duyurmak amacıyla paylaştığı açıklamada, “Bilgisayarı için Bakım - Onarım - Yazılım yenileme gibi bilişim işleri yaptırmak isteyenler tamamen ücretsiz tek yapmanız gereken Deniz için Valilik onaylı hesaba gönlünüzden geçen rakam kadar yardımda bulunup dekontu bana atmanız yeterli, gerisi bende elimden ne gelirse yaparım!
Alfa Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri- Tayfun Akan- 05448707193” dedi.

Harmancı’dan Ahilik ziyaretleri Harmancı’dan Ahilik ziyaretleri

Ayşe ÖZDER